PAPIRUS TRAVEL & TRANSPORT

Firmamız 1995 yılından bu yana hizmet vermekte olup ticari yaşamına lokal tur satışlarıyla başlamıştır. Turizm sektöründe ki hızlı gelişime dahil olmak için genç beyin takımıyla uluslararası turizm sektöründe marka olan turizm operatörleri ve oteller ile sürekli işbirliği içinde olmuştur. Deneyimli personel kadrosu ve tüm karayolları taşımacılık belge ve standartlarına sahip sürekli yenilenen araç  filosuyla  tüm Türkiye’de aranan bir marka haline gelmiştir.

2006 yılından bu yana gerçekleştirdiği tüm operasyonların %100’ünü kendi öz malları ile gerçekleştirmiştir.

Bugün 185.000 kişilik misafir (hizmet ve taşımacılık) kapasitesiyle yerel ve uluslararası firma gözetmeksizin sorunsuz yeterlilik (*) sağlamıştır.

 
(*) Şu anda Dünya’da ve Türkiye’de yaşanan ekonomik krizler  her iş kolunda haksız rekabet ortamının doğmasına neden olmuştur. Kaliteyi tamamen göz ardı ederek hiçbir maliyet hesabı yapmadan günü kurtarmaya çalışanlar, ulaşım ve turizm sektöründe can ve mal güvenliğini tehlikeye atmaktadır. Bu tehlike yakın zamanda kendini daha da çok hissettirecektir. Yaşanılan tüm olumsuz koşullara rağmen bugüne kadar sürdürdüğümüz hizmet kalitesinin devamını getirmek çabası içerisindeyiz

YUKARI